הדברה אלקטרונית

מה התפקיד של לוכד נחשים?

תפקידו של לוכד נחשים הוא לתפוס נחשים ולהוציאם מבית הגידול של האדם. הם נקראים גם כ"רנגלרים" נחשים או לוכדי נחשים.

לוכדי נחשים מועסקים לעתים קרובות על ידי חקלאים כדי להסיר נחשים מהשטחים החקלאיים שלהם. במקרים מסוימים, הם עשויים להיות מועסקים על ידי בעלי בתים שרוצים להיפטר מנחשים רעילים בבתיהם.

תפקידו של לוכד נחשים אינו מוגבל רק לתפיסה והרחקת נחשים, יש להם גם אחריות לאסוף את הנחשים המתים לצורכי מחקר.

לוכד נחשים הוא אדם הלוכד ומוציא נחשים מבתים, חצרות ומאזורים אחרים בהם חיים אנשים.

לוכד נחשים הוא מי שיש לו ידע נרחב על האזור, יודע ללכוד ולהרחיק נחשים מבלי לגרום להם נזק ויודע להיפטר מהנחשים בצורה בטוחה.

תפקידו של לוכד נחשים יכול להשתנות בהתאם לסוג הנחש איתו הם מתמודדים. לדוגמה, אם הם מתמודדים עם נחש חום מזרחי אז הם יצטרכו להכיר את המין הזה כמו גם את בית הגידול הטבעי שלו.

תפיסת נחשים היא מקצוע שעוסק בו במשך מאות שנים. מטרתו של לוכד הנחשים היא ללכוד ולהרחיק נחשים ארסיים מבתים ומשטחים ציבוריים.

תפקידו של לוכד נחשים הוא לתפוס, להעביר ולשחרר נחשים ארסיים מבלי לגרום להם או לסביבה נזק. הם גם אחראים לזהות את סוג הנחש איתו הם מתמודדים ולהבין איך הכי טוב ללכוד אותו.

איך מתבצעת תפיסת נחשים?

נחשים נלכדים באמצעות וו נחש, שהוא מוט ארוך עם נקודה חדה בקצה אחד. הנחש נמשך בחזרה לתוך הקרס ומוחזק היטב במקומו עד שהמטפל יכול להגיע אליו.

תפיסת נחשים אינה משימה קלה מכיוון שהם מהירים לברוח. אבל, בעזרת הכלי הזה, זה הופך להיות הרבה יותר קל עבור כל אחד לתפוס אותם.

נחשים נלכדים לרוב באמצעות לכידתם או לכידתם בחיים כדי שיוכלו להשתחרר חזרה לבית הגידול הטבעי שלהם.

נחשים נתפסים במגוון דרכים. יש אנשים שמשתמשים בפתיונות כדי לפתות את הנחשים ממקומות המסתור שלהם ויש אנשים שמשתמשים במלכודות כדי לתפוס אותם.

יש אנשים שמשתמשים גם בנחשים חיים בתור פיתיון ויש אנשים לוכדים אותם ברשת.

נחשים נתפסים במגוון דרכים. חלק מהנחשים ניתן ללכוד ללא שימוש במלכודת, אך אחרים צריכים להיתפס במלכודת.

נכתב בשיתוף הלוכד המהיר החברה המובילה בישראל ללכידת והדברת כל סוגי המזיקים.

דילוג לתוכן